AKCJA OGÓLNOPOLSKA „GÓRA GROSZA"

To niezwykła ,,Góra Grosza” w niezwykłych czasach, bo ten rok to duże wyzwanie dla nas wszystkich!.  Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Jeszcze raz wszystkim darczyńcom naszego przedszkola dziękujemy!
I nie zapominajcie, że „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza”.  Przyłączmy się i razem usypmy, wielką Górę Grosza!

Akcje społeczne i charytatywne uczą nas dostrzegać, że czasami bardzo blisko jest ktoś taki sam jak my, kto ma takie same potrzeby, ale niewielkie możliwości, aby je zrealizować.