XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Lubimy czytać polskich autorów!” za nami.??

czyt

W naszym przedszkolu czytamy dzieciom codziennie! ????????
Przedszkolaki w tych dniach uważnie słuchały i odpowiadały na pytania zadawane przez ciocie jak i gości.
Zamiłowanie do książek, rodzi się w dzieciństwie. To my - dorośli, poprzez swoją postawę, wspólne czytanie, rozwijamy w młodym słuchaczu a później czytelnik
„Bez względu na to ile masz zajęć, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości swego dziecka, oprócz okazywania mu miłości przez przytulanie, jest codzienne głośne czytanie oraz ograniczenie telewizji i komputera ".

Jim Treleas
CODZIENNIE CZYTAJCIE DZIECKU GŁOŚNO PRZEZ 20 MINUT!

Przy wyborze książek pomocą może być opracowana przez Fundację ABCXXI strona internetowa:
http://www.calapolskaczytadzieciom.pl oraz na stronie (www.decyzjusz.pl), której bohaterem jest sympatyczny lis - przewodnik po dziecięcej literaturze. Miłej lektury!