bird
sun

"Paczka na Kresy"

mk

Nasze przedszkole włącza się do akcji " Paczka na Kresy". Akcja polega na zbiórce darów i funduszy przeznaczonych na świąteczne paczki dla Polaków z Litwy i Ukrainy. 🇺🇦 Istnieje możliwość wpłaty darowizny pieniężnej na konto Fundacji.
Alior Bank SA, 94 2490 0005 0000 4520 7799 3602
Fundacja „Kresy w potrzebie – Polacy Polakom” KRS 0000412780
ul. Rzeźbiarska 87, 04-620 Warszawa
Miłym dodatkiem będą również własnoręcznie wykonane kartki świąteczne do których zrobienia zachęcamy wszystkich przedszkolaków z rodzinami 🇺🇦🙂
🇵🇱❤️🇺🇦 🇵🇱❤️🇺🇦 🇵🇱❤️🇺🇦 🇵🇱❤️🇺🇦 🇵🇱❤️🇺🇦 🇵🇱❤️

WOŚP- podziękowania ♥️

wosp222

 
Otrzymaliśmy podziękowania za udział w 30 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcji zbierania do puszki wzięli udział uczniowie działający w wolontariacie I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" W Wyszkowie. Dziękujemy szczególnie rodzicom przedszkola Nasze Bambino i Nasze Bambino 2 jak również uczniom i nauczycielom "Language" i szkoły ZDZ w Wyszkowie- I TP-U w Wyszkowie.🥰

 

ZAKOŃCZENIE ŚWIĄTECZNEJ 🌲 ZBIÓRKI KARMY DLA ZWIERZĄT 🐕🐈🐕‍

karma22

FOTOGALERIA

 
23 grudnia 2021 r. zakończyła się zbiórka karmy dla psów i kotów przebywających Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie. Przyniesiona z potrzeby serca karma została dziś przekazana.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za serce okazane opuszczonym zwierzakom, oraz za aktywne włączenie się do akcji.
Cieszymy się, że empatię wobec zwierzaczków okazali najmłodsi 😀 na pewno niejeden ogon zamerda z radości.

Podziękowanie

podaj

Świąteczna zbiórka karmy

kot

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w świątecznej zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska🐕🌲🐈
Nie bądźmy obojętni, to nie kosztuje zbyt wiele, a merdające ogonki ucieszy na pewno.
 
 

UWAGA!!!

korki

Organizujemy akcję "Zbieramy nakrętki dla Antosia”, który urodził się z poważną wadą serca. Konieczna jest pilna operacja, której koszta są ogromne, a czasu coraz mniej! Im więcej grup weźmie udział tym większe szanse na zebranie większej kwoty pieniędzy. Czas zbierania nakrętek trwa do 15 grudnia. Liczymy na pomoc! 
 
Nakrętki przynosimy do swoich sal!!!