bird
sun

Pomagamy

AKCJA ZBIERANIA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK

Nasze przedszkole kontynuuje akcję zbierania plastikowych nakrętek. Zbierając je nie tylko pomagamy Michasiowi, ale też chronimy nasze środowisko, ułatwiając proces recyklingu plastików.
Czasami tak niewiele trzeba, aby pomóc choremu, bezbronnemu dziecku, wystarczą dobre chęci i wieeeelkie serce do niesienia pomocy słabszym, bowiem RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!  Akcja ma wiele aspektów i przede wszystkim jednak uczymy dzieci, że często niewiele trzeba, żeby pomóc drugiemu człowiekowi.

AKCJA OGÓLNOPOLSKA „GÓRA GROSZA"

To niezwykła ,,Góra Grosza” w niezwykłych czasach, bo ten rok to duże wyzwanie dla nas wszystkich!.  Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Jeszcze raz wszystkim darczyńcom naszego przedszkola dziękujemy!
I nie zapominajcie, że „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza”.  Przyłączmy się i razem usypmy, wielką Górę Grosza!

Akcje społeczne i charytatywne uczą nas dostrzegać, że czasami bardzo blisko jest ktoś taki sam jak my, kto ma takie same potrzeby, ale niewielkie możliwości, aby je zrealizować.

Wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom bardzo dziękujemy

 
W naszym przedszkolu po raz kolejny przeprowadziliśmy zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt.- Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie. Jak co roku Rodzice naszych dzieci wykazali się ogromną wrażliwością na los bezdomnych zwierząt. Udało nam się zebrać i dostarczyć zwierzakom wiele produktów i żywności. Dzięki takiej pomocy psiakom i kociakom w schronisku przed długi czas nie dokuczy głód.
Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy. Świąteczny czas sprawia, że mamy wewnętrzną potrzebę dzielenia się radością z innymi. ❤ "Razem na Święta" ❤

Wspomóż Psiaka lub Kociaka