bird
sun

ZAKOŃCZENIE ŚWIĄTECZNEJ 🌲 ZBIÓRKI KARMY DLA ZWIERZĄT 🐕🐈🐕‍

karma22

FOTOGALERIA

 
23 grudnia 2021 r. zakończyła się zbiórka karmy dla psów i kotów przebywających Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie. Przyniesiona z potrzeby serca karma została dziś przekazana.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za serce okazane opuszczonym zwierzakom, oraz za aktywne włączenie się do akcji.
Cieszymy się, że empatię wobec zwierzaczków okazali najmłodsi 😀 na pewno niejeden ogon zamerda z radości.

Podziękowanie

podaj

Świąteczna zbiórka karmy

kot

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w świątecznej zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska🐕🌲🐈
Nie bądźmy obojętni, to nie kosztuje zbyt wiele, a merdające ogonki ucieszy na pewno.
 
 

UWAGA!!!

korki

Organizujemy akcję "Zbieramy nakrętki dla Antosia”, który urodził się z poważną wadą serca. Konieczna jest pilna operacja, której koszta są ogromne, a czasu coraz mniej! Im więcej grup weźmie udział tym większe szanse na zebranie większej kwoty pieniędzy. Czas zbierania nakrętek trwa do 15 grudnia. Liczymy na pomoc! 
 
Nakrętki przynosimy do swoich sal!!!

Podaruj Pluszowego Misia Onkopacjentom

plmis

FOTOGALERIA

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji: 🧸 "Podaruj Pluszowego Misia Onkopacjentom" organizowanej przez fundację Liczy się Czas i Wylosuj Anioła.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim dzieciakom i rodzicom! ❤️

 

"HERBATKA DLA SENIORA"

herbata

FOTOGALERIA

"Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz...”
Z całego serca wyrazy podziękowania składamy: przedszkolakom i rodzicom za udział w pierwszej akcji "HERBATKA DLA SENIORA".
Dziękujemy naszym wspaniałym paniom kucharkom za upieczenie pysznego Murzynka a jak wiadomo nasza kuchnia (ZDZ) jest smaczna i domowa.😄
Naszym Seniorom- Dom Dziennego Pobytu „Senior" w Wyszkowie życzymy dużo zdrowia, radości i miłości….❤ cukierki były wyborne- dziękujemy.
Pamiętajmy, że „Nie istnieje na tyle żaden poważny problem, którego nie dało by się załagodzić filiżanką dobrej herbatki..."