Wizyta Pań policjantek

policja

Nasze przedszkole odwiedziły dziś panie policjantki. Podczas tego spotkania przeprowadzono pogadanki z najmłodszymi na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji i bezpiecznych zachowań na drodze. Głównym tematem rozmowy z dziećmi było ich bezpieczeństwo w trakcie zbliżających się wakacji. Mali słuchacze dowiedzieli się także jak należy bezpiecznie postępować kiedy zostają sami w domu. Największą atrakcją jednak dla dzieci było wejście do auta policyjnego. W akcji wziął udział przyjaciel wszystkich dzieci – maskotka wyszkowskiej policji „Łoś”, który mówił dzieciakom o tym jak bezpiecznie spędzać wakacje nad wodą, na plaży, czy na podwórku, zachęcał do noszenie odblasków i przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Nauka z policyjną maskotką łączy przyjemność z edukacją. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły paniom policjantkom podziękowania za poświęcony czas i dobre wakacyjne rady. ?