We wtorek 15 czerwca 2021 roku nasze przedszkole odwiedziły siostry Pallotynki.

pallotynki

Przyjechały aby odebrać dary –artykuły plastyczne dla dzieci w Jaunde w Kamerunie. opowiedziały jak wygląda ich praca oraz gdzie i dlaczego jeżdżą, pomagają.✈️
Przedstawiciele szkoły wręczyli planszę przedstawiającą historię Polski, rysunek dziecka afrykańskiego z podpisami dzieci. Przedszkolaki wręczyły siostrom prace plastyczne namalowane dla dzieci.
Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za wrażliwość,
dobre serce i hojne wsparcie naszej akcji!❤️❤️❤️
Uzbieraliśmy: 9 plecaków, 3 worki. 10 piórników, 5 teczek, 18 sztuk farb, 35 bloków, 123 zeszyty, 28 paczek kredek, 23 paczki flamastrów, 186 długopisów, 60 ołówków, 5 zestawów pędzelków do malowania, 13 sztuk nożyczek, 18 sztuk przyborów szkolnych, 10 gumek do ścierania, 6 temperówek, 7 paczek pasteli, 2 kleje, 7 notesów, 2 opakowania puzzli, 4 paczki gumek do włosów, 1 lalka, 5 aut, 3 figurki słoni, 2 misie koala, 11 paczek plasteliny, folia ozdobna, farbki do malowania twarzy, 1 miś, magiczna gąbka, folie do okładek i słodycze.?
Zachęcamy do dalszych działań i pomocy! ?
Wciąż okazuje się, że pokłady dobra są jednak niewyczerpane i to jest w drugim człowieku fascynujące.❤️
Siostry Pallotynki i ślą równie serdeczne podziękowania i pozdrowienia.?